Clonera Profesyonel Hizmetler

YÜKSEK UZMANLIK GEREKTİREN IT PROJELERİNİZİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRELİM, BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRELİM

Operasyonel yükünüz yoğun, teslim tarihleriniz sıkı olduğunda, güvenebileceğiniz deneyimli bir BT çözüm ortağına ihtiyacınız vardır. Clonera, mevcut durumu doğru şekilde değerlendirmenizi, hedeflerinizi karşılayan bir plan oluşturmanızı ve işinizin gerektirdiği çıktıları sunan bir BT çözümünü tasarlayıp uygulamanızı sağlayacak, kapsamlı bir Profesyonel Hizmet yelpazesi sunuyor.

Teknoloji ve Süreç Danışmanlığı

İş hedeflerinizi gerçekleştirmek, bu sırada regülasyonlara uymak ve tanımlı bütçeler içinde kalmak son derece zordur. Clonera, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu, “en uygun teknoloji ve hizmetlerle tasarlanmış” IT altyapısını oluşturmak ve sürdürmek için sizinle iş birliği yaparak uzun vadeli stratejilerinizin bir parçası olmayı hedefler.

Katma Değerli Projeler

IT birimlerinin en önemli çıktılarından birisi, kurumları adına katma değerli projeler yaratmak ve bunları devreye almaktır. Clonera’nın size sunduğu değer; projeleriniz için gereken insan kaynağı ve uzmanlık ihtiyaçlarınızı karşılarken, deneyimlerinden edindiği ürün ve sektör bilgisini ön plana almak, süreç ve dökümantasyon odağı ile en kaliteli çıktıları oluşturmaktır.

Teknoloji Güncelleme

Kullandığımız teknolojiler sürekli değişiyor ve bunları takip etmek oldukça yorucu olduğu gibi bir o kadar da pahalı olabiliyor. Peki hangi teknoloji sizin için elzem, hangisi değil? Clonera, gerek donanım gerekse işletim sistemi ve uygulamalarınız ile ilgili teknoloji değişimleri ve güncellemelerde, en doğru çözümü metodik bir yaklaşım ile uygulayarak sancısız ve kesintisiz bir geçişi mümkün kılar.

Dijital Dönüşüm

Kurumların ihtiyaçları ve iş süreçleri hiç olmadığı kadar hızlı değişiyor. Modernleşme bir ihtiyaç ancak doğru yerden başlanmaz ve detaylı bir proje planı ile hareket edilmezse tam bir felakete dönüşebilir. Clonera, onlarca projeden edindiği deneyimle dijital dönüşüm sürecinde size destek olur ve uzun vadeli IT stratejilerinizin başarılı olması için çalışır.

Operasyonel İşler

Bazen ne yapılması gerektiği çok bellidir ancak bunları yapmak için zaman ve IT kaynağı ayırmak imkansız hale gelir. Clonera, sizden birisi gibi çalışarak ihtiyaç duyduğunuz zamanda en uygun maliyetlerle yanınızda olur.

Güvenlik

İş ihtiyaçları artık farklı lokasyonlarda bulunan dedike altyapılar ya da bulut ortamların yanı sıra pek çok farklı cihazı güvenli şekilde yönetmeyi, mobil kullanıcıların da şirket kaynaklarına erişimine imkan tanımayı ve B2B uygulamaların sağlıklı çalışmasını zorunlu kılıyor. Tüm bunlar güvenlik risklerini de beraberinde getiriyor. Güvenlikte süreklilik en kritik konu olsa da, bunu sağlamak için doğru tasarım ve doğru uygulama, olmazsa olmaz özellikler olarak ön plana çıkıyor.

Güvenebileceğiniz deneyimli BT çözüm ortağınız Clonera

Clonera Blog