Öngörülemeyen Sorunlara Karşı Hazırlıklı Olun!

Clonera Paket Hizmetler ile iş yükü ve risklerinizi ek yatırıma ihtiyaç duymadan paylaşıyoruz.

Günümüzün iş modelleri, daha büyük bir stratejik değere sahip IT üzerine kurulurken IT’yi tehdit eden riskler de günden güne artıyor. Bu risklerle mücadele etmenin en kolay yolu ise Clonera Paket Hizmetleri…

Clonera’nın sunduğu paket hizmetler sayesinde ek yatırım yapmadan, IT birimine yönetim yükü getirmeden, %100 hizmet modeli ile veri kaybı olasılığını minimuma indirirken iş sürekliliğinizi garanti altına alabilirsiniz. İhtiyaç duyulan RTO (recovery time objective) ve RPO (recovery point objective) sürelerine göre en uygun çözümü tercih ederek kurumunuzun en değerli kaynağı olan verilerini en doğru maliyetlerle koruyabilirsiniz.

CDRP
CDRP

(Clonera Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği Hizmeti)

Yatırım maliyeti olmaksızın, veri kaybı riskinizi sıfırlarken, iş sürekliliğinizi garanti altına alın.

CBP
CBP

(Clonera Bulut Yedekleme Hizmeti)

Geleneksel yedekleme hizmetlerine göre çok daha hızlı, bant genişliği dostu, güvenilir bulut yedekleme platformunu deneyin.

CEP
CEP

(Clonera End-Point Yedekleme)

Tek lisansla 3 cihazınızı – tablet, laptop ve mobil telefon – güvenli bir şekilde yedekleyin.

Paket Hizmetlerimiz Hakkında Detay Bilgi
Almak İçin Sizi Aramamızı İster misiniz?

Clonera servis sürekliliğinizin yanı sıra, sistemlerinizin güvenliğini de en üst seviyede sağlar.

Clonera ile sistemleriniz alanında uzman kişilerce ISO 27001 Bilgi Güvenliği politikası kapsamında 7/24 güven altındadır.

İki farklı bölgede TIer-3 sertifikalı fiziksel güvenlikli veri merkezi üzerinden yönetilen sistemleriniz, Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES – Advanced EncryptIon Standard) ile 256 bıt şifrelenerek replike edilmektedir.

Clonera’da ISO 27001 standardına göre kullanıcı kimlik ve erişim yönetimi yapılmaktadır.

Herhangi bir felaket anında sistemlerinize iki bölge arasında kurulan güvenli ve kriptolu iletişim ağı ile erişirsiniz. Sistemlerinize siz ve yetki verdiğiniz kullanıcılar dışında kimse erişemez.

Clonera Blog