Şirketinizdeki diğer araçları sigortalayabilirsiniz ancak uygulamalarınızı sigortalayamazsınız. Clonera ile dijital sermayenize felaket ardından erişebilir ve işinize devam edebilirsiniz.

Data kaybı, data bozulması, sunucu bozulması, sistem odası arızaları, personel riski, hırsızlık, doğal afet ve siber saldırı gibi tüm risklere karşı hazırlıklı olursunuz.

Clonera sadece paranızı değil, çalışan ve müşterilerinize karşı itibarınızı kaybetmenizi de önler. İşinizin kesintisiz devam etmesini sağlar.

Güvenlik konusunda içiniz rahat eder. Sadece sizin ulaşabileceğiniz verileriniz, global standartlarda bir felaket kurtarma merkezinde tutulur.

Yatırım, personel ve veri merkezi maliyetiniz olmaz. %80 maliyet avantajıyla sahip olacağınız paketle, klonladığınız süre kadar ücret ödersiniz.

Clonera ile işinizi uzaktan da sürdürebilirsiniz.

Profesyonel ve kurumsal bir firmayla çalısırsınız. Yetkin uzman mühendis desteğiyle işinizi sağlama alırsınız. 7/24 aktif çağrı merkezinde bekleme yaşamadan, doğrudan mühendislerle iletişime geçersiniz.

Veri Kargosu hizmeti ile büyük ölçekli verinin bulunduğunuz lokasyona güvenli bir şekilde donanımsal olarak ulaştırılması hizmetini alırsınız.

Felaket kurtarma için uzman personel çalıştırmanız gerekmez. Hem siz hem de çalışanlarınız Clonera’yı kolayca kullanabilirsiniz.

Kendi imkânlarınızla yaptığınız yedekleme güvenli olmayabilir. Sistem odası dışına çıkartılmayan yedek, güvenli değildir. Teybe alınan yedek güvenli değildir. Sistemlerinizin veya yöneticilerinizin her an silebileceği, değiştirebileceği yedek güvenli değildir. Clonera, %100 güvence sunar.

Son teknoloji ile sınırsız kullanımın rahatlığını yaşarsınız. Bant genişliği sınırı yoktur.

Dilediğiniz zaman felaket senaryonuzu test edebilirsiniz.

İstediğiniz yerden istediğiniz şekilde erişim sağlarsınız. Clonera’yı hızlı ve kolayca devreye alırsınız.

Dilediğiniz takdirde mevcut durum analizi, senaryo, test, servis riski tanımlama gibi özel danışmanlık hizmetleri alırsınız.

Dijital sermayeniz konusunda içiniz rahat eder ve sadece işinize odaklanarak zaman ve motivasyon kazanırsınız.

Regülasyonlara ve denetimlere hazır hâle gelirsiniz.

Clonera Blog

“SPK Bilgi Sistemleri Yönetimi Tebliği” Hakkında
13 Haziran 2018

“SPK Bilgi Sistemleri Yönetimi Tebliği” Hakkında

by Selinin blog0 comments

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), yatırımcı haklarını koruma amacı ile kurulmuştur. Sermaye piyasasını düzenlemek, bu piyasa ile ilgili usul ve esasları belirlemek ile görevlidir. İdari ve mali özerkliğe sahip olan kurul, sermaye piyasalarında işlem ya da yatırım yapan firma ve kuruluşların, güven içerisinde  işlem yapabilmelerini sağlar. Aynı zamanda firma ve kuruluşların faaliyet alanları ile ilgili […]

Devamı
Buluttan Korkmayın!
8 Haziran 2018

Buluttan Korkmayın!

by Selinin blog0 comments

  Bulut teknolojisi, yeni dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmek için, gereken hız ve ölçeklenebilirliği sağlayarak hayatımıza girdi. Ancak, BT departmanları için bu, o kadar da kolay bir süreç  olmadı.  Neden mi? Bulut da bazı zorlukları beraberinde getiriyor. Kapsamlı bir bulut stratejisi olmayan BT’ler için, bu durum daha da karmaşık.  Bu karmaşıklık, kurumların bulut kaynaklarına gereğinden fazla […]

Devamı
Dijitalleşen Dünyada Öncelik: İş Sürekliliği
6 Haziran 2018

Dijitalleşen Dünyada Öncelik: İş Sürekliliği

by Selinin blog0 comments

  Bir firmanın, BT sürecinin doğru çalışmasını sağlayan, teknolojiden sorumlu yöneticilerin görevleri gerçekten zordur. Çünkü her gün uygulamalarınızı, sunucularınızı ve hatta iletişiminizi tehdit eden, koşul ve durumlarla karşı karşıya kalırlar. Sel, deprem gibi doğal afetler, yangın, donanım arızaları, siber saldırılar ve yüzlerce potansiyel felaketi hasar almadan atlatmaları beklenir. Oysa ki, bir veri merkezinde milyonlarca bileşenden […]

Devamı