Clonera hizmetleri sayesinde müşterilerinizle ilişkilerinizin sürekliliğini sağlarken, tekrarlanan gelir modeli ile büyümenize destek olalım.

Teknolojik gelişmeler sürekli hızlanarak artarken pek çok organizasyon, IT alanında yenilikçi çözümler üretecek, güvenilir rehber ve yol arkadaşlarına ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaç, müşteriler için somut faydalar sağlayacak fırsatları da beraberinde getiriyor.

Clonera’nın güvenli ve yenilikçi altyapısının, yönetilen IT hizmetleri, iş sürekliliği, felaket kurtarma ve yedekleme hizmetleri alanlarındaki güçlü yönlerini kullanarak, müşterilerinize verdiğiniz ve onlardan elde edeceğiniz değeri artırın. Tek noktadan erişilebilen, uçtan uca ve katma değerli hizmetlerle, size avantajlı bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Satış öncesi süreçleri kısaltıyor, tekrarlanan gelir elde etmeyi kolaylaştırıyoruz. Clonera’nın sürekli gelişen ve güncellenen platformu sayesinde müşterileriniz de hayata geçirilecek tüm hizmet yeniliklerinden anında yararlanabiliyor.

IT sektörü istikrarlı bir şekilde büyüyor. Bu dünyada yer alabilmek ise güvenle kurulacak bir ilişki süreciyle mümkün. Clonera uzun yılların getirdiği birikim ve deneyimiyle iş ortaklarına teknoloji ve dijital dönüşüm yolculuklarında rehberlik ederek, bu ilişkiyi sürdürmelerine yardımcı oluyor. Clonera’nın danışmanlığından faydalanın, teknolojinin getirdiği avantajlardan mahrum kalmayın.

Clonera’nın iş ortağı olmanın getirdiği avantajlar!

Ortak satış yaklaşımıyla tekrarlanan gelir.

Clonera’nın tasarım, uygulama, hizmet ve sözleşme yönetiminde verdiği destekle şirket yetkinliklerinizin genişlemesi ve verimliliğinizin artması.
Türkiye’nin en iyi marka ve işletmelerinden oluşan iş ortakları ve paydaşlarla zengin bir ekosistemin bir halkası olmanın getirdiği katma değer.
İşinizde başarınızı artırmak için Clonera tarafından verilen ortak pazarlama materyalleri ve satış eğitimi.

İşi Uzmanına Bırakın

10+ Yıl IT Tecrübesi
%98 Müşteri Memnuniyeti
Sertifikalı Uzmanlıklar
7/24 Proaktif Mühendislik Desteği

Clonera ile tekrarlanan gelirinizi arttırın.

Clonera Blog