İşletim sistemleri doğru verimlilik seviyesinde ve kesintisiz çalışmalı

Mevcut şirket yapılarınında Microsoft ürünleri oldukça etkin. İşletim sistemleri, şirketinizin iş birimlerinin ihtiyaç duyduğu asıl faaliyet alanı ile ilgili uygulamaları çalıştırmak için bir araç olarak kullanılıyor. Ancak bu aracın sağlıklı bir şekilde çalışır halde tutulması ve yeni güncelleme veya ürünleri entegre etmek bazen ana amaç haline gelebiliyor. Onlarca sunucu üzerinde çalışan pek çok uygulamaya sahip organizasyonlarda, asıl katma değeri yaratan uygulamaları en doğru ve en performanslı şekilde işletmek iken IT ekipleri zamanlarının önemli bir kısmını mevcut altyapı uygulamalarını güvenli ve çalışır durumda tutmak ve iş ihtiyaçlarına uygun hale getirmek için zaman harcıyor.

Clonera Yönetilen İşletim Sistemi Programı İle Nelere Sahip Olursunuz?

Temel İşlemler

Clonera, 7×24 çalışan operasyon merkezi ve profesyonel izleme araçları ile işletim sisteminin sağlıklı çalışması için gerekli tüm parametreleri izler, Microsoft uzmanları ile tüm önleyici faaliyetleri yerine getirir ve düzenli olarak raporlar


EVENT LOG KONTROLÜ (ERROR,CRITICAL)

PERFORMANS İZLEME

WINDOWS UPDATE İŞLEMLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ

NTP SUNUCULARIN KONTROL EDİLMESİ VE TIME SERVICE AYARLARI

DİSK ALANI DOLULUĞU İZLEME

LİSANS İŞLEMLERİ

WINDOWS SERVİSLERİNİN İZLENMESİ VE KONTROLÜ

SERVİS MANAGER ÜZERİNDEKİ LOGLARIN KONTROLÜ

  • İŞLETİM SİSTEMİNİZİN OPERASYONEL YÜKÜNDEN KURTULURSUNUZ.
  • TÜM SİSTEMİNİZ 7X24 PROAKTİF OLARAK İZLENİR.
  • ÇIKABİLECEK SORUNLARA ANLIK OLARAK MÜDAHELE EDİLİR VE KESİNTİLER ÖNELENİR.
  • İŞLETİM SİSTEMİNİZ ITIL DENEYİMLERİNE VE ISO 20000, ISO 27001 GİBİ ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLARAK YÖNETİLİR.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Similique excepturi voluptates placeat ducimus delectus magnam tempore dolore dolorem quisquam porro modi voluptatum eum saepe dolorum ratione officia sint eos minus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas metus nulla, commodo a sodales sed, dignissim pretium nunc.

Albert Einstein
Daha Fazla Bilgi için Bize Ulaşın »