Veri tabanı yönetiminde karmaşıklık artıyor

Günümüzde işletmeler her zamankinden daha fazla veri üretiyor. Bu bilgilerin kolayca erişilebilir olması ve aynı zamanda veri ihlallerine karşı da güvence altına alınmasını sağlamak çok önemli. Ancak, veritabanınızı yönetmek için gerekli kaynağı bulmak, elde tutmak ve verimlilik sağlamak oldukça zor olabilir. Ayrıca, en son yeniliklere, regülasyonlara ve siber güvenlik tehditlerine ayak uydurmak mümkün olmayabilir. Bu uygulama yoğunluğu ve karmaşası içinde tüm sistemleri çalışır durumda tutmak ve iş kesintilerin önüne geçmek için rutin ve proaktif bakım gereklitir. Aynı zamanda değişime uğrayan dinamik bir işletmede, uygulamalar her daim güncel tutularak yeni iş ihtiyaçlarını desteklemeye yardımcı olmalıdır.

Clonera Yönetilen Uygulama Programı ile nelere sahip olursunuz?

Veri Tabanı Hizmetleri Yönetimi

Clonera, veri tabanı yönetimi ile birlikte MS SQL, MySQL, Mongo DB gibi veri tabanlarının; bulut platformunda kurgulama, ölçeklendirilme, iş sürekliliği ve yedeklemesini sağlama, performans ve kapasitesinin 7x24 takip edilmesi hizmet olarak verilmektedir.

  • VERİ TABANI UYGULAMALARINIZIN OPERASYONEL YÜKÜNDEN KURTULURSUNUZ.
  • TÜM UYGULAMALARINIZ 7X24 PROAKTİF OLARAK İZLENİR.
  • ÇIKABİLECEK SORUNLARA ANLIK OLARAK MÜDAHELE EDİLİR VE KESİNTİLER ÖNELENİR.
  • UYGULAMLARINIZ ITIL DENEYİMLERİNE VE ISO 20000, ISO 27001 GİBİ ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLARAK YÖNETİLİR.
  • OLUŞTURULAN YÖNETİM KILAVUZLARI VE OPERASYONEL KİTAPÇIKLAR/KILAVUZLAR SAYESİNDE SİSTEM HAKİMİYETİNİZ ÜST SEVİYEYE ÇIKAR.
Daha Fazla Bilgi için Bize Ulaşın »