Multi-Cloud Verimlilik Sağlarken, Doğru Yönetilmelidir

İşletmeler bulundukları dönemdeki rekabetin etkisi ile birlikte katma değerli projeler üretmeye çalışıyorlar. Teknolojinin katkısı ile birlikte bu projelerini daha verimli ve daha az maliyetli gerçekleştirirken, bu olumlu etki ile birlikte karmaşık bir teknolojik altyapıyla da karşı karşıya kalıyorlar. Özellikle bu altyapı değişimi sırasında standart veri merkezlerinden cloud’a veya multi-cloud'a geçiş yapılması gerekiyor ve bu geçiş sürecinde, farklı cloud sağlayıcılarının altyapıda bulunması ve sonrasında yönetilmesi zor ve karmaşık bir sistem haline gelebiliyor.

Clonera Multi-Cloud Yönetimi Hizmeti İle Nelere Sahip Olursunuz?

Clonera Multi-Cloud Yönetim Hizmeti ile sahip olduğunuz altyapıda bulunan multi-cloud yapısı uçtan uca yönetilir. Sistemleriniz Azure, AWS ve/veya local bir cloud sağlayıcısında olabilir. Clonera Multi-Cloud Yönetim hizmeti ile tüm multi-cloud altyapınız analiz edilerek gerekli otomasyonlar yapılır, Azure, AWS ve local bir cloud sağlayıcısından ihtiyacınız olan servis veya alanlar temin edilir ve verimlilik sağlanarak maliyetten tassaruf ederken performansdan da ödün vermemiş olursunuz.

Azure

AWS

Local Cloud

  • İŞLETİM MALİYETLERİNİZ DÜŞER, VERİMLİLİK ARTAR.
  • MULTI-CLOUD ALTYAPINIZ YÖNETİMİNDEN VE OPERASYONEL YÜKÜNDEN KURTULURSUNUZ.
  • PLANLAMA VE BÜTÇELEME SAYESİNDE IT SİSTEMİNİZ GELİŞİR.
  • ÇIKABİLECEK SORUNLARA ANLIK OLARAK MÜDAHELE EDİLİR VE KESİNTİLER ÖNLENİR.
  • ALTYAPINIZ ITIL DENEYİMLERİNE VE ISO 20000, ISO 27001 GİBİ ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLARAK YÖNETİLİR.
  • OLUŞTURULAN YÖNETİM KILAVUZLARI VE OPERASYONEL KİTAPÇIKLAR/KILAVUZLAR SAYESİNDE SİSTEM HAKİMİYETİNİZ ÜST SEVİYEYE ÇIKAR.
Daha Fazla Bilgi için Bize Ulaşın »