Sistemlerinizi yapay zeka ile yönetmeye hazır mısınız ?

Binlerce sensörden, milyonlarca verinin alındığı , Big Data, ML ve AI teknolojileri ile donatılmış IoT platformumuz ClonEYE ile performansdan ödün vermeden, %100 erişilebilir, otomasyon ve yapay zekanın kullanıldığı adaptif yönetilen IT yapınızı oluşturun…

ClonEYE

Clonera’nın rekabette fark yaratan IoT platformudur. Yapay zekası ile sistemlerinizin sürekliliğinden, uygulama performans yönetimine kadar IT sisteminizi uçtan uca 7x24 izler, anlamlandırır, önceliklendirir ve üzerinde anlaşılan eskalasyon yapısına uygun olarak sizi haberdar eder veya ilgili aksiyonu kendi otomatik olarak alır. Yönetilen Hizmet, Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği çözümlerimizin tümünün kalbinde, Clonera’nın oluşturduğu ClonEYE çözümü kullanılmaktadır. ClonEYE sayesinde işletim maliyetleri düşerken, %100 erişilebilir, otomasyon ve yapay zekanın kullandıldığı adaptif yönetilen IT alt yapısına sahip olunur ve SLA’lar %100 gerçekleşir.

Binlerce sensör vasıtası ile milyonlarca verinin toplantığı, Big Data, ML ve AI teknolojileri ile donatılmış izleme platformu…

ClonEYE Platformu Neler Sunar?

ClonEYE, donanım ve yazılım katmanlarının tümüne yerleştirdiği sensörler sayesinde tüm IT katmanını izlenir kılar. Makine öğrenmesi ve yapay zeka ile desteklenenen bir platformdur. Clonera MIS ekibinin geliştirdiği yazılımlar sayesinde konsolide olarak çalışan ClonEYE, CLOC platformu desteği ile proaktif olarak tüm IT yapısının yönetilmesini sağlar. ClonEYE ve CLOC hizmetlerimizin mükemmele ulaşmasında başrol oynar…

Clonera Hizmetler


"Get more with less"

Yönetilen Hizmetler

Yönetilen Hizmetler

Müşterilerimizin lokasyonunda veya Clonera’nın birlikte çalıştığı veri merkezlerinde, marka ve lokasyon bağımsız olarak IT hizmetlerini uçtan uca yönetiyoruz.

Bulut Dönüşümü

Bulut Dönüşümü

Clonera, Bulut Dönüşümü ile kuruluşların değişen iş önceliklerini desteklemek için gereken altyapıyı analiz eder ve bu sayede riskleri azaltarak şirketlerin dijital dönüşümünü destekler.

IT Danışmanlığı ve Profesyonel Hizmetler

IT Danışmanlığı ve Profesyonel Hizmetler

Projeleriniz için gereken uzmanlık ihtiyaçlarınızı karşılıyor, deneyimlerimizden edindiğimiz ürün ve sektör bilgisini sayesinde, süreç ve dokümantasyon odağı ile en kaliteli çıktıları oluşturuyoruz.

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği, sayesinde ek yatırım yapmadan, IT birimine yönetim yükü getirmeden ve veri kaybı olasılığını minimuma indirerek iş sürekliliğinizi garanti altına alıyoruz.

BİLİŞİM 500’ÜN “EN İNOVATİF BT HİZMET PLATFORMU” CLONERA OLDU

Türkiye’de öncüsü olduğumuz Yönetilen Hizmet Çözümleri Pazarındaki başarılı çalışmalarımız, bu yıl 20.’si düzenlenen Bilişim 500 Ödül töreninde yılın “En İnovatif BT Hizmet Platformu” ödülünü bizlere kazandırdı.

Bilişim sektöründeki en büyük 500 şirket arasından “En İnovatif BT Hizmet Platformu” ödülünü kazanmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz.

İlgili İçerikler

CLONERA Webinar - İzleme Sistemleri Nasıl Kurgulanmalıdır? Ne Gibi Faydaları Vardır?

Videoya Git

Blog- IT Operasyonlarınızı Kendiniz mi Yönetiyorsunuz? Peki Ya Clonera Yönetseydi?

Blog Yazısına Git
Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın! »