Sistemlerinizi yapay zeka ile yönetmeye hazır mısınız ?

Binlerce sensörden, milyonlarca verinin alındığı , Big Data, ML ve AI teknolojileri ile donatılmış IoT platformumuz ClonEYE ile performansdan ödün vermeden, %100 erişilebilir, otomasyon ve yapay zekanın kullanıldığı adaptif yönetilen IT yapınızı oluşturun…

ClonEYE

Clonera’nın rekabette fark yaratan IoT platformudur. Yapay zekası ile sistemlerinizin sürekliliğinden, uygulama performans yönetimine kadar IT sisteminizi uçtan uca 7x24 izler, anlamlandırır, önceliklendirir ve üzerinde anlaşılan eskalasyon yapısına uygun olarak sizi haberdar eder veya ilgili aksiyonu kendi otomatik olarak alır. Yönetilen Hizmet, Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği çözümlerimizin tümünün kalbinde, Clonera’nın oluşturduğu ClonEYE çözümü kullanılmaktadır. ClonEYE sayesinde işletim maliyetleri düşerken, %100 erişilebilir, otomasyon ve yapay zekanın kullandıldığı adaptif yönetilen IT alt yapısına sahip olunur ve SLA’lar %100 gerçekleşir.

Binlerce sensör vasıtası ile milyonlarca verinin toplantığı, Big Data, ML ve AI teknolojileri ile donatılmış izleme platformu…

ClonEYE Platformu Neler Sunar?

ClonEYE, donanım ve yazılım katmanlarının tümüne yerleştirdiği sensörler sayesinde tüm IT katmanını izlenir kılar. Makine öğrenmesi ve yapay zeka ile desteklenenen bir platformdur. Clonera MIS ekibinin geliştirdiği yazılımlar sayesinde konsolide olarak çalışan ClonEYE, CLOC platformu desteği ile proaktif olarak tüm IT yapısının yönetilmesini sağlar. ClonEYE ve CLOC hizmetlerimizin mükemmele ulaşmasında başrol oynar…

Clonera Hizmetler


"Get more with less"

Yönetilen Hizmetler

Yönetilen Hizmetler

Müşterilerimizin lokasyonunda veya Clonera’nın birlikte çalıştığı veri merkezlerinde, marka ve lokasyon bağımsız olarak IT hizmetlerini uçtan uca yönetiyoruz.

Bulut Dönüşümü

Bulut Dönüşümü

Clonera, Bulut Dönüşümü ile kuruluşların değişen iş önceliklerini desteklemek için gereken altyapıyı analiz eder ve bu sayede riskleri azaltarak şirketlerin dijital dönüşümünü destekler.

IT Danışmanlığı ve Profesyonel Hizmetler

IT Danışmanlığı ve Profesyonel Hizmetler

Projeleriniz için gereken uzmanlık ihtiyaçlarınızı karşılıyor, deneyimlerimizden edindiğimiz ürün ve sektör bilgisini sayesinde, süreç ve dokümantasyon odağı ile en kaliteli çıktıları oluşturuyoruz.

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği, sayesinde ek yatırım yapmadan, IT birimine yönetim yükü getirmeden ve veri kaybı olasılığını minimuma indirerek iş sürekliliğinizi garanti altına alıyoruz.

Türkiye'nin en büyük 1000 şirketinin CEO ve CFO'ları ile buluştuğumuz CLONERA EXECUTIVE TALKS tüm hızıyla devam ediyor!

Mayıs ayında ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz online etkinliğimizde; COVID-19 salgını ile birlikte yaşadığımız pandemi sürecinin Türkiye ve dünya ekonomisine etkileri hakkında ana konuşmacımız Mahfi Eğilmez, panelistlerimiz HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak, Clonera Genel Müdürü Evren Ballı ve moderatörümüz Taner Özarslan ile konuştuk.

Gelecek dönemde farklı konular ile devam edecek olan CLONERA EXECUTIVE TALKS’u takip etmek için sosyal medya hesablarımıza ABONE OLABİLİRSİNİZ.

İlgili İçerikler

CLONERA Webinar - İzleme Sistemleri Nasıl Kurgulanmalıdır? Ne Gibi Faydaları Vardır?

Videoya Git

Blog- IT Operasyonlarınızı Kendiniz mi Yönetiyorsunuz? Peki Ya Clonera Yönetseydi?

Blog Yazısına Git
Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın! »