CLOC Clonera Operasyon Merkezi

Süreç + İnsan Kaynağı + Sertifikasyon

CLOC, tüm IT altyapsının uluslararası standartlarda ve ITIL metodoljilerine uygun 7x24 izlenmesi, yönetilmesi ve işletilmesini sağlayan katma değerli işletim hizmetleri platformudur.

Gelişen teknoloji ve yenilenen iş yapış biçimleri, IT ekiplerinin üzerinde çok ciddi bir baskı ve iş yükü oluşmasına sebep oluyor. Kesintisiz çalışan bir IT altyapısı da eşzamanlı olarak önem kazanıyor. Clonera, Cloc platformu ile tüm altyapı yönetimini, işletimini ve süreçlerini müşterilerine kesintisiz bir hizmet olarak sağlarken, altında bulunan 4 ana hizmet bileşeni ile uçtan uca tek elden konsolide yönetim imkanını destekler. Bununla birlikte dijitalleşme yolcuğununda firmaların stratejilerini oluşturmasına ve işletmesine de katkı sağlar.


BİLİŞİM 500

EN İNOVATİF BT HİZMET PLATFORMU ÖDÜLÜ

ISO 20000

IT Hizmet Yönetimi Sistemi

ISO 27001

Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi

ISO 9001

Kalite Yönetimi Sistemi

Clonera Hizmetler


Get more with less

img

Yönetilen Hizmetler

Müşterilerimizin lokasyonunda veya Clonera’nın birlikte çalıştığı veri merkezlerinde, marka ve lokasyon bağımsız olarak IT hizmetlerini uçtan uca yönetiyoruz.


img

Bulut Dönüşümü

Clonera, Bulut Dönüşümü ile kuruluşların değişen iş önceliklerini desteklemek için gereken altyapıyı analiz eder ve bu sayede riskleri azaltarak şirketlerin dijital dönüşümünü destekler.

img

IT Danışmanlığı ve Profesyonel Hizmetler

Projeleriniz için gereken insan kaynağı ve uzmanlık ihtiyaçlarınızı karşılıyor, deneyimlerimizden edindiğimiz ürün ve sektör bilgisini ön plana alarak, süreç ve dokümantasyon odağı ile en kaliteli çıktıları oluşturuyoruz.

img

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği, sayesinde ek yatırım yapmadan, IT birimine yönetim yükü getirmeden ve veri kaybı olasılığını minimuma indirerek iş sürekliliğinizi garanti altına alıyoruz.

Teklif almak için Bize Ulaşın! »