CLOC Clonera Operasyon Merkezi

Süreç + İnsan Kaynağı + Sertifikasyon

CLOC, tüm IT altyapsının uluslararası standartlarda ve ITIL metodoljilerine uygun 7x24 izlenmesi, yönetilmesi ve işletilmesini sağlayan katma değerli işletim hizmetleri platformudur.

Gelişen teknoloji ve yenilenen iş yapış biçimleri, IT ekiplerinin üzerinde çok ciddi bir baskı ve iş yükü oluşmasına sebep oluyor. Kesintisiz çalışan bir IT altyapısı da eşzamanlı olarak önem kazanıyor. Clonera, Cloc platformu ile tüm altyapı yönetimini, işletimini ve süreçlerini müşterilerine kesintisiz bir hizmet olarak sağlarken, altında bulunan 4 ana hizmet bileşeni ile uçtan uca tek elden konsolide yönetim imkanını destekler. Bununla birlikte dijitalleşme yolcuğununda firmaların stratejilerini oluşturmasına ve işletmesine de katkı sağlar.


BİLİŞİM 500

EN İNOVATİF BT HİZMET PLATFORMU ÖDÜLÜ

ISO 20000

IT Hizmet Yönetimi Sistemi

ISO 27001

Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi

ISO 9001

Kalite Yönetimi Sistemi

Clonera Hizmetler


"Get more with less"

Yönetilen Hizmetler

Yönetilen Hizmetler

Müşterilerimizin lokasyonunda veya Clonera’nın birlikte çalıştığı veri merkezlerinde, marka ve lokasyon bağımsız olarak IT hizmetlerini uçtan uca yönetiyoruz.

Bulut Dönüşümü

Bulut Dönüşümü

Clonera, Bulut Dönüşümü ile kuruluşların değişen iş önceliklerini desteklemek için gereken altyapıyı analiz eder ve bu sayede riskleri azaltarak şirketlerin dijital dönüşümünü destekler.

IT Danışmanlığı ve Profesyonel Hizmetler

IT Danışmanlığı ve Profesyonel Hizmetler

Projeleriniz için gereken uzmanlık ihtiyaçlarınızı karşılıyor, deneyimlerimizden edindiğimiz ürün ve sektör bilgisini sayesinde, süreç ve dokümantasyon odağı ile en kaliteli çıktıları oluşturuyoruz.

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği, sayesinde ek yatırım yapmadan, IT birimine yönetim yükü getirmeden ve veri kaybı olasılığını minimuma indirerek iş sürekliliğinizi garanti altına alıyoruz.

Türkiye'nin en büyük 1000 şirketinin CEO ve CFO'ları ile buluştuğumuz CLONERA EXECUTIVE TALKS tüm hızıyla devam ediyor!

Mayıs ayında ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz online etkinliğimizde; COVID-19 salgını ile birlikte yaşadığımız pandemi sürecinin Türkiye ve dünya ekonomisine etkileri hakkında ana konuşmacımız Mahfi Eğilmez, panelistlerimiz HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak, Clonera Genel Müdürü Evren Ballı ve moderatörümüz Taner Özarslan ile konuştuk.

Gelecek dönemde farklı konular ile devam edecek olan CLONERA EXECUTIVE TALKS’u takip etmek için sosyal medya hesablarımıza ABONE OLABİLİRSİNİZ.

İlgili İçerikler

CLONERA Webinar - ITIL Change Management

Videoya Git

Blog- IT Operasyonlarınızı Kendiniz mi Yönetiyorsunuz? Peki Ya Clonera Yönetseydi?

Blog Yazısına Git
Daha Fazla Bilgi Almak için Bize Ulaşın! »