İşletmeniz aslında verilerinizden oluşur. Bu nedenle verileriniz güvenli bir şekilde, koruma altında ve her zaman ulaşılabilir olmalıdır.

Geleneksel yedekleme servislerine göre çok daha hızlı işlem yapan Clonera Veri Yedekleme daha az kaynak ve daha az uğraş gerektirir, daha verimlidir.
Yedekleme konusunda 3-2-1 kuralı vardır. Güvenlik nedeniyle, verinin üç adet kopyası saklanmalıdır. Yedeklerin en az iki farklı medyada bulunması, bunlardan birinin ise uzak bir lokasyona gönderilmesi gereklidir. Herhangi bir felaket senaryosunda, veri merkezinizdeki verileri kaybettiğinizde, offsite yedeğinizin güvenilir olması gerekir.

Clonera’nın veri yedekleme servisi ile yedeklerinizin dışarıya taşınma işlemi çok hızlı, otomatize ve güvenilir olarak gerçekleştirilir. Geleneksel yedekleme sistemlerine göre daha hızlı işlem yaparsınız ve yedeklerin periyodik olarak dışarı çıkartılması işlemi ile siz uğraşmazsınız.

DETAY BİLGİ VE TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Clonera veri yedekleme hizmetinin özellikleri

Güvenilir Veri Merkezleri

Türkiye’de 4 farklı lokasyonda

Bant Genişliği Optimizasyonu

Yedekleme süreçlerini yönetin, böylece internet bağlantınız tıkanmasın

Tam Görünürlük

Tutulan yedeklerin kayıtlarına ulaşabilir ve kaynak tüketimini takip edebilirsiniz

7/24 Destek

365 gün boyunca 7/ 24 Destek

Diğer Çözümler

BULUT END-POİNT BACKUP

Bilgisayarınız çalınabilir ya da kaybolabilir, laptopunuzun üzerine kahve dökülebilir, bilgisayarınıza cryptolocker bulaşabilir, hard diskiniz yanabilir.

Bulut Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği Çözümü

Servislerinizin bir kısmını ya da tamamını felaketlere karşı hazır duruma getirerek, düzelinceye kadar çalıştırılmasını sağlar.

Yönetilen Yedekleme Çözümü

Kurumsal veri, uygulama ve süreçlerinizi yedekleyen sistemlerin etkin ve proaktif bir şekilde uçtan uca yönetilmesini sağlıyor ve görev alıyoruz.

Clonera Blog

“SPK Bilgi Sistemleri Yönetimi Tebliği” Hakkında
13 Haziran 2018

“SPK Bilgi Sistemleri Yönetimi Tebliği” Hakkında

by Selinin blog0 comments

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), yatırımcı haklarını koruma amacı ile kurulmuştur. Sermaye piyasasını düzenlemek, bu piyasa ile ilgili usul ve esasları belirlemek ile görevlidir. İdari ve mali özerkliğe sahip olan kurul, sermaye piyasalarında işlem ya da yatırım yapan firma ve kuruluşların, güven içerisinde  işlem yapabilmelerini sağlar. Aynı zamanda firma ve kuruluşların faaliyet alanları ile ilgili […]

Devamı
Buluttan Korkmayın!
8 Haziran 2018

Buluttan Korkmayın!

by Selinin blog0 comments

  Bulut teknolojisi, yeni dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmek için, gereken hız ve ölçeklenebilirliği sağlayarak hayatımıza girdi. Ancak, BT departmanları için bu, o kadar da kolay bir süreç  olmadı.  Neden mi? Bulut da bazı zorlukları beraberinde getiriyor. Kapsamlı bir bulut stratejisi olmayan BT’ler için, bu durum daha da karmaşık.  Bu karmaşıklık, kurumların bulut kaynaklarına gereğinden fazla […]

Devamı
Dijitalleşen Dünyada Öncelik: İş Sürekliliği
6 Haziran 2018

Dijitalleşen Dünyada Öncelik: İş Sürekliliği

by Selinin blog0 comments

  Bir firmanın, BT sürecinin doğru çalışmasını sağlayan, teknolojiden sorumlu yöneticilerin görevleri gerçekten zordur. Çünkü her gün uygulamalarınızı, sunucularınızı ve hatta iletişiminizi tehdit eden, koşul ve durumlarla karşı karşıya kalırlar. Sel, deprem gibi doğal afetler, yangın, donanım arızaları, siber saldırılar ve yüzlerce potansiyel felaketi hasar almadan atlatmaları beklenir. Oysa ki, bir veri merkezinde milyonlarca bileşenden […]

Devamı