Clonera CBP İle Kolayca Buluta Yedekleyin

Şirketinizin en değerli sermayesi olan verilerinizi bulut tabanlı yedekleme hizmeti ile koruyun.

Türkiye'nin en ünlü markaları, IT risk ve yüklerini Clonera ile paylaşıyor.

Her Boyuttaki İşletme İçin En Güvenilir ve Kullanımı Kolay Yedekleme

İşletmeler sürekli olarak önemli verilerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. Kaybedilen veriler, maliyetli iş kesintilerine, müşteri memnuniyetsizliğine, yasal cezalara ve gelir kayıplarına yol açar. Bunun sonucu olarak, IT profesyonellerinin de son derece yüksek beklentileri ve riskleri karşılaması, işin çoğunu yüklenmesi ve şirketin günde 24 saat çalışmaya devam etmesini sağlaması gerekir.

Clonera Bulut Veri Yedekleme, günümüzün taleplerini karşılayan bir veri koruması sağlar, işinizi çalışır durumda tutar, her türlü veriyi koruyarak, sınırsız ölçeklendirme ile size para kazandırır.

DETAY BİLGİ VE TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Clonera Veri Yedekleme Hizmetinin Özellikleri

Kullanıma Hazır Çözüm

Clonera Bulut Veri Yedekleme, uzman bir ekip tarafından 7×24 işletilen bir platformun parçası olarak, kullanıma hazır, güvenli ve güvenilir bir çözümdür. Konusunda uzman Clonera sistem mühendislerinin desteği ile normal şartlar altında 1 günde kurulur, devreye alınır ve ilk yedekleme gerçekleştirilir.

Tamamen Güvenli Çözüm

İster giderek artan veriyle karşı karşıya olun, ister yeni iş süreçlerine, yeni uygulamalara, platformlara veya bulutlara geçin, altyapınızı ve verilerinizi tamamen güvende tutun. Clonera Bulut Veri Yedekleme, verilerinizi korur.

Ölçeklendirilebilir ve Kolay Çözüm

Her türlü veri koruma görevini yöneten basit, ölçeklendirilebilir bir araçla lisanslama, eğitim, entegrasyon ve günlük işlemlerden tasarruf edin. Öğrenmesi kolay çözüm, verileri çok daha az çaba ile korur; böylece IT profesyonelleri yedekleme görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilir.

Hibrit Bulut Mimarisi

Tek bir iş akışında tüm verilerinizi buluta yedekleyin, her türlü veriyi minimum iş kesintisi ile kolayca kurtarın, veri kargosunun rahatlığını yaşayın.

7/24 Destek

Clonera, 365 gün boyunca 7/24, sadece sorununuzu not eden bir Call-Center değildir. En az ikişerli ekipler olarak izleme yapan, karşılaşılan sorunlara 1’inci ve 2’nci seviye çözüm sağlama yetkinliğine sahip uzman mühendis desteği sunar.

Clonera’nın Bulut Veri Yedekleme hizmetiyle verilerimiz artık daha da güvende. İlk yatırım maliyeti gerekmeksiniz veri kaybı riskimizi kolayca azalttık. Herhangi bir talebimizde Clonera İşletim Merkezi’ne 7 gün 24 saat ulaşabiliyoruz. Tutulan yedeklere dilediğimiz zaman erişiyor ve kontrol edebiliyoruz. Clonera, uzman ekibiyle bu konuda bizi asla yalnız bırakmıyor.

Diğer Çözümler

BULUT END-POINT BACKUP

Bilgisayarınız çalınabilir ya da kaybolabilir, laptopunuzun üzerine kahve dökülebilir, bilgisayarınıza cryptolocker bulaşabilir, hard diskiniz yanabilir.

Bulut Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği Çözümü

Servislerinizin bir kısmını ya da tamamını felaketlere karşı hazır duruma getirerek, düzelinceye kadar çalıştırılmasını sağlar.

DETAY BİLGİ VE TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Clonera Blog