Clonera Hakkında

Türkiye'nin en ünlü markaları, IT risk ve yüklerini Clonera ile paylaşıyor.

Clonera, kurumların bilgi teknolojileri ile ilintili hizmet ihtiyaçlarına yönelik ‘alışılageldik’ sistem entegratörü anlayışını değiştirmek ve pazara katma değeri yüksek çözümler sunma vizyonu ile yola çıktı.

Dünyada yaşanan trendlere paralel olarak, Türkiye’de de kurumların CIO’ları, bilgi teknolojileri stratejilerini kurgularken; daha az dedike altyapıya sahip olmak, hizmet modeli ile ilk yatırım maliyetlerini düşürmek, dikey uzmanlık gerektiren konular ve tekrarlayan görevler için dış kaynak kullanarak verimliliği artırmak gibi aksiyonlarla, IT ekiplerinin odağını “kurumun ana işlerine yönelik projeler geliştirmeye ve bu sayede değer üretmeye, zaman ve para kazandırmaya” yönlendiriyorlar.

Clonera, 10 yılı aşkın sistem entegrasyonu tecrübesinin getirdiği birikim sayesinde kurumların IT alanındaki hizmet ve çözüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla; uluslararası standartlarla uyumlu, hizmet odaklı, profesyonellikten taviz vermeyen ancak butik bir operasyon anlayışını benimseyerek, katma değeri yüksek çözümler ile Türkiye’deki MSP (managed service provider) pazarına iddialı bir giriş yaptı.

Rekabetin yoğun olduğu, çok uluslu dev oyuncular tarafından domine edilen bir pazarda başarılı olmanın yolu, tüm dişlileri birbiri ile tam uyum içinde hareket eden, çalışkan, dinamik ve yetkin bir takım olmaktan geçiyordu. İlk günden bu yana, hizmet kalitesi çıtasını hep yüksek tutarak, pek çok kurumun gerek yönetilen IT hizmetleri, gerekse rakipsiz felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümleri alanındaki güvenilir iş ortağı olduk. Clonera ekibi olarak önceliklerimizi unutmadan ve nereye gitmemiz gerektiğini hep bilerek, emin adımlarla büyümeye ve müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

ISO 14001

Çevre Yönetim Sistemi

ISO 20000

BT Hizmet Yönetim Sistemi

ISO 27001

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 45001

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri

ISO 9001

Kalite Yönetim Sistemi

Blogumuzu okuyun

Sürekli güncellenen, ilgi çekici blog içeriklerimizi kaçırmayın!

Haberler ve Etkinlikler

Bizimle ilgili son gelişmeleri ve basın yansımalarını görün.

Kariyer

Sürekli gelişen sektörde,
ön sırada yer edinin.

Sayılarla Clonera

Sanal Sunucu Replikasyonu
Veri Yönetimi
Uç Nokta

Clonera Blog