Müşterilerin ihtiyaç, talep ve beklentileri akıl almaz bir hızda değişmesi, dijital dönüşümü, küçük ya da orta ölçekte hemen hemen her işletmenin gündemine sokmakta.

İşletmelerin bu ihtiyaç ve talebe yanıt verebilmesi için ürün ve hizmetlerini, hatta iş yapış şeklini bile değiştirmesi, dönüştürmesi gerekiyor. Bu sebeple, sürecin itici gücü olan IT departmanının üstündeki yük ve riskleri paylaşması, dijital dönüşüm sürecinin başarısında aktif rol oynamakta.
Clonera, iş risklerinizi paylaşmak, IT operasyonlarınızı, standartları belirlenmiş işlevsel süreçler halinde, tamamen hizmet tabanlı yönetmek amacıyla, IT sektöründeki 10 yılı aşkın birikimimizle kuruldu.
Sunduğumuz bütünleşik servislerle, kurumların IT departmanlarının iş yükünü paylaşarak ya da üstlenerek, uluslararası standartlarda ve en son teknolojiyle yönetilmesini sağlıyoruz.
Teknolojik altyapı, bilgi, deneyim ve uzman insan kaynağımızla, kurumların IT hizmetlerini güvence altına alan, sadece hizmet tabanlı çalışan bir iş sürekliliği hizmeti sunuyoruz.
Müşterilerimiz, 7/24 uzman desteğinin yanı sıra, %80 daha az maliyetle sahip oldukları çözümlerimiz sayesinde, felaketlerde veri kaybı yaşamıyor ve kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Hızlı, güvenli, ekonomik, yalın ve esnek yapımızla sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanan IT yöneticileri; operasyonel yüklerinden kurtularak, kurumlarının verimliliğini artırmak, iş süreçlerini iyileştirmek ve vizyonlarını uygulamak üzere, katma değerli projeleri hayata geçirmek için zaman kazanıyor.
Blogumuzu okuyun

Sürekli güncellenen, ilgi çekici blog içeriklerimizi kaçırmayın!

Haberler ve Etkinlikler

Bizimle ilgili son gelişmeleri ve basın yansımalarını görün.

Kariyer

Sürekli gelişen sektörde, ön sırada yer edinin.

Clonera Blog

“SPK Bilgi Sistemleri Yönetimi Tebliği” Hakkında
13 Haziran 2018

“SPK Bilgi Sistemleri Yönetimi Tebliği” Hakkında

by Selinin blog0 comments

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), yatırımcı haklarını koruma amacı ile kurulmuştur. Sermaye piyasasını düzenlemek, bu piyasa ile ilgili usul ve esasları belirlemek ile görevlidir. İdari ve mali özerkliğe sahip olan kurul, sermaye piyasalarında işlem ya da yatırım yapan firma ve kuruluşların, güven içerisinde  işlem yapabilmelerini sağlar. Aynı zamanda firma ve kuruluşların faaliyet alanları ile ilgili […]

Devamı
Buluttan Korkmayın!
8 Haziran 2018

Buluttan Korkmayın!

by Selinin blog0 comments

  Bulut teknolojisi, yeni dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmek için, gereken hız ve ölçeklenebilirliği sağlayarak hayatımıza girdi. Ancak, BT departmanları için bu, o kadar da kolay bir süreç  olmadı.  Neden mi? Bulut da bazı zorlukları beraberinde getiriyor. Kapsamlı bir bulut stratejisi olmayan BT’ler için, bu durum daha da karmaşık.  Bu karmaşıklık, kurumların bulut kaynaklarına gereğinden fazla […]

Devamı
Dijitalleşen Dünyada Öncelik: İş Sürekliliği
6 Haziran 2018

Dijitalleşen Dünyada Öncelik: İş Sürekliliği

by Selinin blog0 comments

  Bir firmanın, BT sürecinin doğru çalışmasını sağlayan, teknolojiden sorumlu yöneticilerin görevleri gerçekten zordur. Çünkü her gün uygulamalarınızı, sunucularınızı ve hatta iletişiminizi tehdit eden, koşul ve durumlarla karşı karşıya kalırlar. Sel, deprem gibi doğal afetler, yangın, donanım arızaları, siber saldırılar ve yüzlerce potansiyel felaketi hasar almadan atlatmaları beklenir. Oysa ki, bir veri merkezinde milyonlarca bileşenden […]

Devamı