BİLİŞİM 500’ÜN “EN İNOVATİF BT HİZMET PLATFORMU” CLONERA OLDU

Türkiye’de öncüsü olduğumuz Yönetilen Hizmet Çözümleri Pazarındaki başarılı çalışmalarımız, bu yıl 20.’si düzenlenen Bilişim 500 Ödül töreninde yılın “En İnovatif BT Hizmet Platformu” ödülünü bizlere kazandırdı. Bilişim sektöründeki en büyük 500 şirket arasından “En İnovatif BT Hizmet Platformu” ödülünü kazanmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz.

Sektördeki 15 yıllık tecrübemizle müşterilerimize ‘Get More With Less’ mottosu ile sunduğumuz hizmetlerimizin bu ödülle tasdiklendiğini görmek bizleri oldukça mutlu ediyor. Özellikle çok uluslu şirketlerin domine ettiği bir pazarda söz sahibi olabilmek için kurumların BT ihtiyaçlarına yönelik alışılageldik sistem entegratörü anlayışını değiştirerek pazara katma değeri yüksek çözümler sunmanın bizlere birçok ödül daha kazandıracağına inanıyoruz. Sahip olduğumuz yenilikçi vizyon ışığında, alanında yetkin ve deneyimli ekibimizin çalışmalarıyla yaklaşık 4000’den fazla sanal sunucunun IT operasyonlarına hizmet verdiğimiz bugünlerde, elde ettiğimiz başarıların sektörel ödüller ile buluşması müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sağladığımızın da teyidi.

Bu ödülü kazanmamızda ; bilişim sektörünün temel ihtiyaçlarına yönelik sahip olduğumuz yenilikçi vizyon doğrultusunda hareket ederek oluşturduğumuz ClonEYE ( Yeni teklojilere uyumlu ve hızlı entegre olabilen 7/24 proaktif izleme ve destek hizmeti) ve CLOC ( Clonera Operation Center- Uluslararası standartlara uyumlu ve yeni uygulamaların hızlıca entegre edillebildiği inovatif bir operasyon merkezi) platformlarının çok önemli değeri ve bize güvenen müşterilerimizin çok büyük katkısı var. Ama tabiiki bir numarada her zaman olduğu gibi ekip arkadaşlarımız ve takım ruhu var.

Ekibimize, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kazandığımız bu ödüle katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.