Biz Kimiz?

Clonera, kurumların bilgi teknolojileri ile ilintili hizmet ihtiyaçlarına yönelik ‘alışılageldik’ sistem entegratörü anlayışını değiştirmek ve pazara katma değeri yüksek çözümler sunma vizyonu ile yola çıktı.

Dünyada yaşanan trendlere paralel olarak, Türkiye’de de kurumların CIO’ları, bilgi teknolojileri stratejilerini kurgularken; daha az dedike altyapıya sahip olmak, hizmet modeli ile ilk yatırım maliyetlerini düşürmek, dikey uzmanlık gerektiren konular ve tekrarlayan görevler için dış kaynak kullanarak verimliliği artırmak gibi aksiyonlarla, IT ekiplerinin odağını “kurumun ana işlerine yönelik projeler geliştirmeye ve bu sayede değer üretmeye, zaman ve para kazandırmaya” yönlendiriyorlar.

15 Yılı Aşkın Tecrübe

Clonera, 15 yılı aşkın sistem entegrasyonu tecrübesinin getirdiği birikim sayesinde kurumların IT alanındaki hizmet ve çözüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla; uluslararası standartlarla uyumlu, hizmet odaklı, profesyonellikten taviz vermeyen ancak butik bir operasyon anlayışını benimseyerek, katma değeri yüksek çözümler ile Türkiye’deki MSP (managed service provider) pazarına iddialı bir giriş yaptı.

Başarılı Olmanın Yolu

Rekabetin yoğun olduğu, çok uluslu dev oyuncular tarafından domine edilen bir pazarda başarılı olmanın yolu, tüm dişlileri birbiri ile tam uyum içinde hareket eden, çalışkan, dinamik ve yetkin bir takım olmaktan geçiyordu. İlk günden bu yana, hizmet kalitesi çıtasını hep yüksek tutarak, pek çok kurumun gerek yönetilen IT hizmetleri, gerekse rakipsiz felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümleri alanındaki güvenilir iş ortağı olduk. Clonera ekibi olarak önceliklerimizi unutmadan ve nereye gitmemiz gerektiğini hep bilerek, emin adımlarla büyümeye ve müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

Sertifikalarımız

  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
  • ISO 20000 BT Hizmet Yönetim Sistemi
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi


Ödüllerimiz

  • Bilişim 500 En inovatif BT hizmet platformu 2019
  • HPE Stratejik Proje Ödülü 2017
  • Veeam Partner Awards - The Best Marketing of The Year 2015

 

6000+

Sanal Sunucu Replikasyonu

 

12Petabyte

Veri Yönetimi

 

1000+

Uç Nokta

 

5M $

Yatırım

GET MORE WITH LESS
444 84 39 HEMEN SİZİ ARAYALIM