Şirketinizdeki diğer araçları sigortalayabilirsiniz ancak uygulamalarınızı sigortalayamazsınız. Clonera ile dijital sermayenize felaket ardından erişebilir ve işinize devam edebilirsiniz.

Data kaybı, data bozulması, sunucu bozulması, sistem odası arızaları, personel riski, hırsızlık, doğal afet ve siber saldırı gibi tüm risklere karşı hazırlıklı olursunuz.

Clonera sadece paranızı değil, çalışan ve müşterilerinize karşı itibarınızı kaybetmenizi de önler. İşinizin kesintisiz devam etmesini sağlar.

Güvenlik konusunda içiniz rahat eder. Sadece sizin ulaşabileceğiniz verileriniz, global standartlarda bir felaket kurtarma merkezinde tutulur.

Yatırım, personel ve veri merkezi maliyetiniz olmaz. %80 maliyet avantajıyla sahip olacağınız paketle, klonladığınız süre kadar ücret ödersiniz.

Clonera ile işinizi uzaktan da sürdürebilirsiniz.

Profesyonel ve kurumsal bir firmayla çalısırsınız. Yetkin uzman mühendis desteğiyle işinizi sağlama alırsınız. 7/24 aktif çağrı merkezinde bekleme yaşamadan, doğrudan mühendislerle iletişime geçersiniz.

Veri Kargosu hizmeti ile büyük ölçekli verinin bulunduğunuz lokasyona güvenli bir şekilde donanımsal olarak ulaştırılması hizmetini alırsınız.

Felaket kurtarma için uzman personel çalıştırmanız gerekmez. Hem siz hem de çalışanlarınız Clonera’yı kolayca kullanabilirsiniz.

Kendi imkânlarınızla yaptığınız yedekleme güvenli olmayabilir. Sistem odası dışına çıkartılmayan yedek, güvenli değildir. Teybe alınan yedek güvenli değildir. Sistemlerinizin veya yöneticilerinizin her an silebileceği, değiştirebileceği yedek güvenli değildir. Clonera, %100 güvence sunar.

Son teknoloji ile sınırsız kullanımın rahatlığını yaşarsınız. Bant genişliği sınırı yoktur.

Dilediğiniz zaman felaket senaryonuzu test edebilirsiniz.

İstediğiniz yerden istediğiniz şekilde erişim sağlarsınız. Clonera’yı hızlı ve kolayca devreye alırsınız.

Dilediğiniz takdirde mevcut durum analizi, senaryo, test, servis riski tanımlama gibi özel danışmanlık hizmetleri alırsınız.

Dijital sermayeniz konusunda içiniz rahat eder ve sadece işinize odaklanarak zaman ve motivasyon kazanırsınız.

Regülasyonlara ve denetimlere hazır hâle gelirsiniz.

Clonera Blog

Bulut Sisteme Geçişte Proje Yönetiminin Önemi
19 Ekim 2017
, , , , ,

Bulut Sisteme Geçişte Proje Yönetiminin Önemi

by aykanin Bütünleşik İş Sürekliliği , Genel0 comments

“Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir.” Her ne kadar klişeleşmiş olsa da doğruluğunu henüz pek yitirmiş değil. Doğruluğu değişmeyen bir diğer şey ise bu değişimlerin projeler yardımıyla yönetildiği… PWC tarafından yapılan bir araştırmaya göre, şirketlerin %97’si, proje yönetiminin iş performansı ve organizasyon başarısı üzerinde büyük etkisi olduğunu düşünüyor. Böyle düşünmeleri için mantıklı sebepleri de yok değil. Proje yönetimi metodolojileri, kompleks ve […]

Devamı
Fidye Yazılımlardan Kurtulmak için Bulut Yedekleme ve Felaket Kurtarma
13 Ekim 2017
, , , ,

Fidye Yazılımlardan Kurtulmak için Bulut Yedekleme ve Felaket Kurtarma

by aykanin Genel0 comments

Son dönemde tüm dünyanın en çok konuştuğu tehditlerden biri de siber saldırılar! Hatta WannaCry isimli atak, dünya çapında pek çok şirket ve tekil kullanıcının ciddi mali kayıplara uğramasına sebep olmuştu. Bu nedenle, Clonera olarak, bu saldırılarda bulut yedekleme ve felaket kurtarma çözümlerinin ne denli önemli olduğunu sizlerle paylaşmak istedik. Bilmeyenler için, WannaCry gibi fidye yazılımlarını biraz anlatmakta fayda görüyoruz. Fidye […]

Devamı
Bulut harcamaları, BT harcamalarının önüne geçiyor!
29 Eylül 2017

Bulut harcamaları, BT harcamalarının önüne geçiyor!

by aykanin Genel0 comments

451 Research tarafından, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki kamu ve özel sektörden küçük, orta ve büyük ölçekli organizasyonlarda çalışan 1.000 kıdemli BT yöneticisiyle yapılan anket doğrultusunda, bu yıl itibarıyla bulut sistemlerine yönelik harcamaların bilişim teknolojileri harcamalarının önüne geçeceği açıklandı. Bulut servisleri, genel olarak Infrastructure as a Service (IaaS), Cloud Backup ve Disaster Recovery as a Service (DRaaS) biçimiyle kullanılıyor. Ransomware […]

Devamı